Bayrak İmalatı

Şirketimiz

Defne Bayrak çeşitli bayrakların kendi bünyemizde 2007 yılından bu yana üretimini gerçekleştirmekte olup, güvenilir ve uzun ömürlü ürün üretimini ilke edinmiş bir şirkettir.

Defne Bayrak olarak farklılık gösteren bayrak taleplerini karşılamak üzere özel çözümler üretmekte, şirketleri ‘’müşteri’’ olmaktan ziyade, kendimizi onların ekibi olarak nitelendirmekteyiz.

Çok değerli olan zamanı iyi kullanıp, her adımda doğrudan kaliteli ürün garantisi vermekteyiz.

Bayrak Üretim Baskı Merkezimiz

cms-img

Lorem set sint occaecat cupidatat non

Eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo.

İlkelerimiz

Toplum ve Müşteri Odaklılık: Bir zorlama olarak değil ama birlikte yaşamanın gereği olarak topluma karşı sorumluluk; müşterimize hizmet sürekliliği, faaliyetlerimizin hedefinin mutlaka müşterilerimize dönük olması.
Çevreye Duyarlılık: Dünyayı torunlarımızdan ödünç aldığımızın bilincinde olmak. Sürdürülebilir bir kalkınma için çalışmak.
Üretkenlik: Kaynak Yönetimi ve Verimlilik Emeği, zamanı ve kaynakları akılcı ve verimli kullanarak yüksek katma değer üretmek.
Bilimsellik: Yaşamda en gerçek yol gösterici ve rehber olarak bilimi seçmek. Bilim-egemen toplum için mücadele etmek.
Toplam Kalite Yönetimi: Kalitenin ancak toplam olarak ve yönetilerek sağlanabileceğini bilmek ve bu yolda çaba sarf etmek.
Product added to compare.